קיבלנו את הפרטים שלך, ותוך 3 ימים ניצור קשר ונקבע שיחה.

יש לנו הפתעה בשבילך 👇👇

(אבל היא לא תחכה פה לנצח...)

ויש עוד...
🔻 🔻 🔻

על מה נדבר בשיחה?

נעים להכיר!
נשמע קצת עליך - מה למדת ומה הנסיון שלך.

מה מעניין אותך בנושא לוחות זמנים?
איך בונים לוח זמנים נכון? איך מנתחים אותו כמו המומחים? איך עובדים עם הלו"ז? אז יש לנו על מה לדבר.

נגדיר ביחד מה בדיוק מתאים לך.
יש לנו מספר קורסים דיגיטליים והכשרת מומחי HCP ללוחות זמנים בפרויקטים.
בהתאם לנסיון שלך והידע שצברת - נוכל, בשיחה, לתפור לך את הפתרון שמתאים לך.

המטרה שלנו היא – 
שקבלנים, שיזמים, שמנהלי פרויקטים, שיועצי לו"ז –
כל מי שרוצה לעסוק בלוחות זמנים, בצורה מקצועית וטובה – יוכל! ו… זה ישנה פרויקטים ויגרום לחסכון כספי לא קטן… 🤩

כי... אפשר לסיים פרויקטים בזמן!

פנינו לטל לבנון, שהיא יועצת לוחות זמנים מוערכת מאוד בקרבנו, בכדי לראות כיצד אנחנו יכולים להטמיע שימוש בלו"ז שלא יהיה סתם גורם למלחמה או שישמש רק כדי לצאת ידי חובה כי ככה כתוב בחוזה.

רצינו כלי שישמש אותנו בתכנון ובמעקב הביצוע מן השנייה הראשונה, שייבנה נכון מההתחלה ויקבל ליווי צמוד בהתאם למה שצריך בפרויקט ולא בהתאם לכמה זמן שהקצנו לזה מראש או יותר נכון שלא הקצנו…

מכאן נולד הצורך בבונה ויועץ לו"ז פנימי של החברה – כמובן שכאלה אנשים עם ההכשרה לרוב לא מסתובבים בשוק החופשי – ולכן החלטנו שצריך מישהו כזה שיעבור דרכנו הכשרה במקום הנכון ועם הבן אדם הנכון.

טל (הבן אדם הנכון) נענתה לאתגר ופיתחה עבורנו מערך הדרכה מסודר ופרטני אשר כלל שיעורי זום מסודרים ואישיים וכן חבילה של ליווי אשר מאפשרת להיעזר בה בכל שלב בתהליך תוך שימוש במערכת HCP לבחינה טכנית רציפה של הלו"ז.

אני מרוצה מאוד מן התהליך וממערך ההכשרה – לא היה צריך להגיד לי מי זאת טל לבנון, אבל אני שמח שטל יודעת גם להעביר מן הידע שלה, גם לייעץ וגם ניחנה בסבלנות רבה מאוד לכל התהליך.

מומלץ ביותר! בעצם, מומלצת ביותר!

מתן קן-תור
סמנכ"ל ביצוע ציבורי
קן התור – יזמות, הנדסה, בניה.

“הקורס שלמדתי אצל טל הצליח להקפיץ את הידע וההבנה שלי לאין שיעור. שיטת ה- HCP פתחה עבורי צורת הסתכלות חדשה של בקרה ומעקב אחר פרויקטים הן תוך כדי ביצוע והן בתהליך התכנון. המידע אשר מופק מדוח ה- HCP שופך אור על נקודות תורפה נסתרות בפרויקט אשר ללא תשומת לב מלאה אליהן עתידות לגרום לעיכובים. טל מצליחה להעביר את החומר בצורה מקצועית, סבלנית ובחוש הומור. טל מעניקה מהנסיון העשיר שלה, לא חוסכת בטיפים חיוניים לביצוע וניהול תקין ומלמדת לשאול את השאלות הנכונות שיביאו את הפרויקט לעמידה ביעדיו.”

נדב רוזנטל
חברת SPIS הקמת מסילות ברזל שותפות מוגבלת

טל לבנון: אפליקציית ה-HCP | אפליקציה לניהול פרויקטים, ניהול סיכונים

טל לבנון

יועצת לו"ז מומחית לפרויקטים, בעלת ניסיון כמנהלת פרויקטים ומפתחת שיטת הנתיבים הקריטים הנסתרים, HCP – Hidden Critical Paths, לניתוח ושיפור לוחות זמנים בפרויקטים.
טל הטמיעה את שיטת ה- HCP ביותר מ- 300 פרויקטי תשתיות ובנייה גדולים, כולל כבישים ראשיים, מחלפים, גשרים, מנהרות, מסילות רכבת, מפעלים, איצטדיוני ספורט ומגדלי מגורים, מגדלי משרדים ומלונות.

בעלת תואר ראשון ושני בהנדסת תעשייה (M.Sc.) מאוניברסיטת תל-אביב ובעלת תעודת PMI-SP
(Project Management Institute – Scheduling Professional)

מרצה בכנסים, לימדה ניהול פרויקטים במשך שלוש שנים בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל-אביב והוזמנה להרצות בפקולטה להנדסה אזרחית של אוניברסיטת בן-גוריון.

מחברת הספר: “לראות מעבר לקצה הקרחון” רומן ניהולי – איך לבנות לוחות זמנים בפרויקטים.

דילוג לתוכן