לראות מעבר לקצה הקרחון

מחיר גרסה דיגיטלית
40 ₪

כריכה - לראות מעבר לקצה הקרחון - דף קדמי

דיויד בבעיה.

כסמנכ"ל הפיתוח של סטארט-אפ, עליו מוטלת האחריות להציג למשקיעים לוח זמנים בר ביצוע, עד למוצר ביטא. כיצד יהפוך במהירות ארבע אבני דרך "על הנייר" לתוכנית פעולה שתצדיק המשך השקעה של מיליונים? איך ישלב את כלל התחומים השונים המעורבים בפיתוח לכדי גוף אחד? האם יצליח לזהות את הקשיים בפרויקט עוד לפני שהם צצים?

"לראות מעבר לקצה הקרחון" מתאר את תהליך בניית לוח הזמנים בארגון מקצועי הלכה למעשה, ומציג את כלל השלבים בדרך, לצד הקשיים שלהם, מחוקי היסוד ללוח זמנים תקין וריאלי ועד שיטת ה-HCP, נתיבים קריטיים נסתרים.

שיטת ה- HCP מחדשת ומשנה את האופן בו עובדים עם לוחות זמנים. לא עוד "נייר להנהלה" או "נייר למשקיעים" אלא תוכנית עבודה אמיתית, המהווה כלי לביצוע הפרויקט. הידע מניתוח HCP רלוונטי ל:
  • מנהלי פרויקטים
  • אנשי הביצוע בפרויקט
  • הנהלה בכירה
  • יזמים
  • משקיעים
  • כל בעלי העניין בפרויקט...

הספר כולל פרק הדרכה מעשי – איך תוכל/י לבצע ניתוח HCP על הפרויקט שלך – בעצמך!

קוראים מגיבים:

"ספר מקסים! קולח, לעניין, ממש מתאר את חיי היום יום של ניהול פרויקטים! עשית ממש יפה, כל הכבוד!" – סמנכ"ל של כמה חברות סטארט-אפ בעבר ובהווה…😊

"קראתי את הספר (ספרון) שלך. כתוב בצורה מעניינת כך שאתה קורא ברצף. כתוב מאוד יפה ומעניין. השילוב עם סיפור המשפחה מצויין ומשרת את המטרה וגם משפר את העלילה מסתם הסבר על הפרויקט. כל הכבוד 👏", מנהל פיתוח עסקי בחברה גדולה.😊

מזכ"לית חברה גדולה אמרה ש"מהרגע שהתחלתי לקרוא, לא יכולתי להניח את הספר מהיד…"

"אמנם שיניתי כיוון לאחרונה וחזרתי לעבודה hands-on – אבל הספר, שטל לבנון כתבה, (כמעט) גרם לי לרצות לחזור לתכנון וניהול פרויקטים… 😉. תוך כדי סיפור קצר וקולח, טל מדגימה את השלבים השונים בתכנון פרויקט, את הכשלים האפשריים בתהליך ואת שיטת הניתוח הייחודית שפתחה – HCP."

דילוג לתוכן