לראות מעבר לקצה הקרחון

מחיר גרסה דיגיטלית
40 ₪

קנה את הספר בסטימצקי
קנה את הספר בעברית
קנה את הספר במנדלי
כריכה - לראות מעבר לקצה הקרחון - דף קדמי

דיויד בבעיה.

כסמנכ"ל הפיתוח של סטארט-אפ, עליו מוטלת האחריות להציג למשקיעים לוח זמנים בר ביצוע, עד למוצר ביטא. כיצד יהפוך במהירות ארבע אבני דרך "על הנייר" לתוכנית פעולה שתצדיק המשך השקעה של מיליונים? איך ישלב את כלל התחומים השונים המעורבים בפיתוח לכדי גוף אחד? האם יצליח לזהות את הקשיים בפרויקט עוד לפני שהם צצים?

"לראות מעבר לקצה הקרחון" מתאר את תהליך ניהול פרויקטים ובניית לוח הזמנים בארגון מקצועי הלכה למעשה, ומציג את כלל השלבים בדרך, לצד הקשיים שלהם, מחוקי היסוד ללוח זמנים תקין וריאלי ועד שיטת ה-HCP, נתיבים קריטיים נסתרים.

שיטת ה- HCP מחדשת ומשנה את האופן בו עובדים עם לוחות זמנים. לא עוד "נייר להנהלה" או "נייר למשקיעים" אלא תוכנית עבודה אמיתית, המהווה כלי לביצוע הפרויקט. הידע מניתוח HCP רלוונטי ל:
  • מנהלי פרויקטים
  • אנשי הביצוע בפרויקט
  • הנהלה בכירה
  • יזמים
  • משקיעים
  • כל בעלי העניין בפרויקט...

הספר כולל פרק הדרכה מעשי – איך תוכל/י לבצע ניתוח HCP על הפרויקט שלך – בעצמך!

קוראים מגיבים:

"קראתי את הספר לפני כמה חודשים.
ספר מעולה, נהנתי מאוד!!!
אני רוצה להגיד לך שאני עובד כבר עוד מעט 10 שנים בענף במספר חברות בניה שונות ומובילות בשוק,
ולצערי אף אחת מהם לא התייחסה לנושא לוחות הזמנים כמו שצריך.
הספר כתוב בצורה כ"כ קולחת ונעימה, עם התייחסות לכל הנקודות, המכשולים וה"קרחונים" הקיימים בכל פרויקט ופרויקט.
כל מנהל פרויקט צריך לקרוא את הספר הזה על מנת להכניס לעצמו קצת פרספקטיבה לחיים ולפרויקט שלו." מנהל פרויקט ובעל חברת ניהול פרויקטים.

"ספר מקסים! קולח, לעניין, ממש מתאר את חיי היום יום של ניהול פרויקטים! עשית ממש יפה, כל הכבוד!" – סמנכ"ל של כמה חברות סטארט-אפ בעבר ובהווה…😊

"קראתי את הספר (ספרון) שלך. כתוב בצורה מעניינת כך שאתה קורא ברצף. כתוב מאוד יפה ומעניין. השילוב עם סיפור המשפחה מצויין ומשרת את המטרה וגם משפר את העלילה מסתם הסבר על הפרויקט. כל הכבוד 👏", מנהל פיתוח עסקי בחברה גדולה.😊

מזכ"לית חברה גדולה אמרה ש"מהרגע שהתחלתי לקרוא, לא יכולתי להניח את הספר מהיד…"

"אמנם שיניתי כיוון לאחרונה וחזרתי לעבודה hands-on – אבל הספר, שטל לבנון כתבה, (כמעט) גרם לי לרצות לחזור לתכנון וניהול פרויקטים… 😉. תוך כדי סיפור קצר וקולח, טל מדגימה את השלבים השונים בתכנון פרויקט, את הכשלים האפשריים בתהליך ואת שיטת הניתוח הייחודית שפתחה – HCP." מנהל פרויקטים לשעבר. 

"כשאני בא לראות סרט אני אף פעם לא מסתכל ב'בקרוב'ים, לא קורא תקציר או מה אנשים אחרים חשבו על הסרט. אני אוהב לבוא נקי ולחוות את החוויה כפי שהיא. כפי שהבמאי רצה שיהיה. אוהב לבוא פתוח ולקלוט משהו חדש שלא הכרתי. אוהב להשאיר אופציה להפתעה.

כך אני עושה גם בבואי לקרוא ספר חדש. כך עשיתי עם הספר "לראות מעבר לקצה הקרחון" של טל לבנון.

אז האם ניהנתי מהחוויה? מאוד.
האם קלטתי משהו חדש? כן. כמה.
האם הופתעתי? ועוד איך.
האם אמליץ על הספר לאחרים? לגמרי, אני אפילו עושה את זה עכשיו…

אז מה בכל זאת יש לי להגיד על הספר מבלי להרוס?

שמדהים מה אפשר להשיג אם לפני שאתה בא לעשות משהו אתה שואל את עצמך כמה שאלות פשוטות. שאלות שכשתתחיל לענות עליהם יעלו לך לבד תתי שאלות, שאם תענה עליהם יעלו עוד תתי שאלות. ועתה אם בסופו של דבר תיקח את כל השאלות והתשובות שעלו ותשתמש בטכניקה הנכונה, תוכל לייעל בכמה דרגות את הדרך אל המטרה. שהכל יהיה יותר נעים וחכם. שתגיע למטרה שאתה יודע שהשקעת את כל האנרגיות במקומות הנכונים. ואז… אז כנראה שתגיע גם למטרה מוקדם יותר. win win.

רוצים להבין על מה אני מדבר ומהן אותן שאלות? אז תקראו את הספר "לראות מעבר לקרחון" של טל לבנון." מהנדס מחשבים ומפתח רעיונות😊.

"זוכרת שנפגשנו ואפילו רשמת לי הקדשה אישית על הספר שלך "לראות מעבר לקצה הקרחון" – כתוב מקסים. ספר פשוט מרתק. היה לי קשה לעזוב אותו מסקרנות." מנהלת פרויקטים.